Skip to main content

Odfinancované spoločnosti

2020


eROBOT

eRobot vyvíja a vyrába pokročilé autonómne zariadenia pre samo-údržbu priemyselných robotov vrátane monitorovania kondície stavu a filtrácie olejových náplní prevodových modulov v spolupráci s globálnymi značkami.

www.erobot.sk

 

2020


Ecocapsule Rental

ECOCAPSULE© je svetovo známy, inteligentný, mobilný micro-house poháňaný solárnou a veternou elektrinou. Ecocapsule rental umožňuje krátkodobý, ale aj dlhodobý prenájom Ecocapsule produktov pre hospitality segment, event management a online rezervačné platformy ako booking.com alebo Airbnb.

www.ecocapsule.sk

2020


Glycanostics

Glycanostics je biotechnologická spoločnosť vyvíjajúca inovatívne, presné a cenovo dostupné identifikačné technológie bez invazívnych zákrokov pre ranné štádia rakoviny prostaty a prsníka. 

www.glycanostics.com

 

2020


DNA ERA

DNA ERA prináša neinvazívnu analýzu DNA metódou GSA (Global Screening Array) pre všetkých, a to prostredníctvom online platformy a informačného portálu. Klientom poskytujú priamu genetickú analýzu rizikových ochorení so zameraním na prevenciu a taktiež analýzu športových, metabolických a výživových predispozícií.

www.dnaera.sk

2020


AltFins

Altfins je digitálna informačná platforma pre inštitucionálnych a privátnych investorov pre zvýšenie transparentnosti a dátovú analýzu pre digitálne meny. Prináša portfóliovú, technickú a fundamentálnu analýzu, obchodovanie a monitoring digitálnych aktív.

www.altfins.com

2020


E.bot Technology

E.bot Technology je platforma určená na digitálnu organizáciu a riadenie podujatí. Používa  personálny a interaktívny event komunikátor LAIA za pomoci AI a Natural Language Processing. Misiou E.BOTu je preniesť priebeh a riadenie podujatí všetkých veľkostí do online priestoru a maximalizovať pridanú hodnotu pre klientov a účastníkov.

https://www.linkedin.com/company/e-bot-technologies-s-r-o/about/

 

2020


iERP

iERP pomáha malým a stredným firmám využiť ich dáta jednoduchým spôsobom na zvýšenie obratu, zákazníckej spokojnosti a zníženie ich nákladov použitím ľahko ovládateľného softvéru s umelou inteligenciou.

www.ierp.ai

2020


NetCore

NetCore sa špecializuje na vývoj a predaj softwarového riešenia pre automatizáciu, management a vizualizáciu dátových (IT) sietí. Produkt Unimus používajú na automatizáciu a management konfigurácie sietí zákazníci po celom svete.

www.unimus.net

2020


AirlogyLabs

AirlogyLabs je online riešenie pre identifikáciu plesní, kvasiniek a baktérií v domácnostiach, kanceláriách a výrobných prevádzkach. Laboratórnym vyhodnotením výsledkov identifikujú a zabezpečia riešenia pre dekontamináciu.

https://airlogylabs.com/

2020


Nitroterra Technology

Nitroterra Technology skúma, testuje a vyvíja nový spôsob autonómnej výroby organických bakteriálnych hnojív na mieru konkrétnych oblastí a plodín s cieľom doplniť alebo kompletne nahradiť anorganické hnojivá v poľnohospodárstve. 

www.nitroterratechnology.com

2020


Espio

Espio vyvinula unikátny teplotný senzor na báze grafénu s cieľom presného monitoringu a bezpečnosti batériových článkov v elektrických vozidlách. 

www.espio.eu

2019


ARTZENAL

Artzenal je špecialista na tvorbu a digitalizovanie 2D a 3D objektov a grafiky nerozoznateľnej od reality pre potreby marketingu, filmovej a hernej produkciu. 

www.artzenal.com

2019


CVIKER

Cviker vyvinul automatizovanú cloudovú platformu AKULAR, ktorá spája výhody vizualizačnej technológie a zdieľania 3D modelov pre potreby prezentácií objektov a rozšírenej reality so zameraním na realitný trh. 

www.akular.com